0,00 €
x zruš filter

Reklamácia tovaru

Reklamácia tovaru :

Reklamovať tovar možno z viacerých dôvodov a to nasledovne:

  1. Tovar došiel poškodený. V tomto prípade zašlite tovar späť na našu adresu a bude Vám vymenený. V prípade, že danú vec už nebudeme mať ponúkneme Vám iné oblečenie alebo vrátenie peňazí. Na tovare musí byť upevnená visačka, tak ako Vám bola doručená s tovarom.
  2. Vrátenie tovaru bez udania dôvodu.
    „...zákazník má právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu...“
  3. UPOZORNENIE!!! Vracaný tovar musí byť v nepoškodenom, nenosenom stave s visačkami originálne pripevnenými na tovare a musí byť v pôvodnom obale!!!

Na iffka.sk nakupujete bez rizika. Ak by Vám tovar, ktorý ste si objednali, z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval, jednoducho nám ho do 7 dní od prevzatia zásielky zašlite späť na adresu spolu s vyplnenou návratkou.

Návratku pre zásielky zo Slovenskej republiky nájdete ak kliknete tu.

Návratku pre zásielky z Českej republiky nájdete ak kliknete tu.


Upozornenie: Náklady za zaslanie a vrátenie tovaru (poštovné a pod.) znáša v plnej výške zákazník. Tovar musí byť v pôvodnom stave a obale, nepoškodený a s visačkami. Peniaze vraciam späť na účet zákazníka po prevzatí a skontrolovaní zásielky najneskôr do 14 pracovných dní.

POZOR: poštovou poukážkou peniaze nevraciam!!!


UPOZORNENIE :

Nikdy nám nezasielajte tovar späť na dobierku. V takomto prípade zásielka nebude z našej strany prevzatá a vráti sa Vám späť na Vašu adresu.
© Copyright IFFKA, s.r.o. 2010-2018


Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii