TOVAR V AKCII

naša cena 20,00 € (487,54 CZK)
skladom
naša cena 22,00 € (536,29 CZK)
skladom
naša cena 36,00 € (877,57 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 25,00 € (609,43 CZK)
skladom

Dodacie podmienky a reklamácie » Uplatnenie reklamácie
Uplatnenie reklamácie

Reklamácia tovaru :

Reklamovať tovar možno z viacerých dôvodov a to nasledovne:

  1. Tovar došiel poškodený. V tomto prípade zašlite tovar späť na našu adresu a bude Vám vymenený. V prípade, že danú vec už nebudeme mať, ponúkneme Vám iný tovar alebo vrátenie peňazí. Na tovare musí byť upevnená visačka, obuv musí byť v originálnej krabici, tak ako Vám bol doručený.
  2. Vrátenie tovaru bez udania dôvodu
    „...zákazník má právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu...“
  3. UPOZORNENIE!!! Vracaný tovar musí byť v nepoškodenom, nenosenom stave s visačkami originálne pripevnenými na tovare a musí byť v pôvodnom obale!!!

Na iffka.sk nakupujete bez rizika. Ak by Vám tovar, ktorý ste si objednali, z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval, jednoducho nám ho do 7 dní od prevzatia zásielky zašlite späť na adresu spolu s vyplnenou návratkou. 

Návratku pre zásielky zo Slovenskej i Českej republiky nájdete ak kliknete tu.

BERTE PROSÍM NA VEDOMIE: Náklady za zaslanie a vrátenie tovaru (poštovné a pod.) znáša v plnej výške zákazník! Tovar musí byť v pôvodnom stave a obale, nepoškodený a s visačkami. Peniaze vraciame späť na účet zákazníka po prevzatí a skontrolovaní zásielky najneskôr do 14 pracovných dní.

POZOR: poštovou poukážkou peniaze nevraciame!

 

UPOZORNENIE :

Nikdy nám prosím nezasielajte tovar späť na dobierku. V takomto prípade zásielka nebude z našej strany prevzatá a vráti sa Vám späť na Vašu adresu. 

YTMzMTVj